CENAS

Mēs saviem klientiem jebkurā laikā varam piedāvāt informāciju par tekošajām cenām visām preču grupām, kuras tirgojam, gan par tekošo mēnesi, gan ilgākam laika periodam uz priekšu.

Ja klients nav pārliecināts par savas ražotās produkcijas noieta iespējām ilgākam laika periodam uz priekšu, vai arī tas gaida sev pozitīvas izejvielu cenu izmaiņas tuvākā nākotnē, tad mēs iesakām viņam iepirkt sev minimāli nepieciešamās izejvielas tikai tuvākajam laikam, bet, ja klients ir pārliecināts par sevi un, ja tam ir svarīgi jau tālāk saviem klientiem (dīleriem, distributoriem) noformulēt stabilas, nemainīgas realizācijas cenas ilgākam laika periodam uz priekšu, tad tam ir svarīgi iepirkt sev nepieciešamās izejvielas par fiksēti nemainīgām cenām ilgākam laika periodam uz priekšu. Tādējādi ražotājs tiek pasargāts no nepatīkamiem pārsteigumiem, ja izejvielu tirgū notiek straujš cenu kāpums.

Augu eļļu cenas ir ļoti atkarīgas no eļļas sēklu un pašu eļļu ikdienas cenu izmaiņām pasaules izejvielu preču biržās, tāpēc to cenu kotācija tiek pārskatīta katru dienu.

http://www.cmegroup.com/
CBOT - Chicago Board of Trade
 
http://mpob.gov.my/
MPOB – Malaysian Palm Oil Board


PAR MUMS

Uzņēmums
Pieredze

PRODUKTI

Augu eļļas
Melase

SERVISS

Piegāde
Līgumi

CENAS

Cenas

KONTAKTI

Vadība
Kā mūs atrast

SĀKUMS

Atpakaļ uz
sākumlapu

 

AVENTO SIA, Vienības gatve 87D , Rīga, LV1004, Latvija
Tālr. 67225538, fakss 67228736, avento@food.lv