SERVISS

Mūsu kompānijas ilglaicīgie sadarbības partneri pamatā ir pārtikas ražošanas uzņēmumi, kuri sava gatavā produkta ražošanas procesā kā pamatizejvielu izmanto augu eļļu. Tie ir majonēzes un dažādu mērču ražotāji, čipšu ražotāji, zivju konservu ražotāji, eļļas fasētāji, kombinētās lopbarības un citu produktu  ražotāji.  

Iepriekš pārrunājot ar klientu piegādes un maksājuma nosacījumus, esam gatavi piegādāt praktiski jebkura daudzuma dažādas augu eļļas. Eļļas piegāde klientiem tiek realizēta ar kompānijas īpašumā esošajām specializētajām pārtikas produktu pārvadāšanai paredzētajām autocisternām. Klienti, kuri vēlas iepildīt eļļu mazākā tarā un mazākos daudzumos, var to izdarīt mūsu noliktavā, kur eļļa tiek iepildīta viņu pašu tarā.

Eļļas pārvadāšanai no/uz dažādiem galamērķiem tiek izmantoti atbilstošai kravai piemēroti jūras tankkuģi, dzelzceļa cisternas, auto cisternas un specializēti konteineri, kas paredzēti šķidrās pārtikas pārvadāšanai.

Piegāde var tikt veikta praktiski uz jebkuru pasaules vietu. Tas ir iespējams pateicoties mūsu ilggadējai sadarbībai ar vairākām atzītām transporta ekspedīciju kompānijām un pieredzējušiem kuģu brokeriem.

Augu eļļas pamatā pārdodam saskaņā ar starptautiskajiem tirdzniecības  INCOTERMS 2010 noteikumiem, jūras piegādēs uz CIF un FOB noteikumiem, vadāmies pēc FOSFA 53 un FOSFA 54 līgumiem.
Saviem pastāvīgajiem klientiem vienmēr sniedzam informāciju un konsultācijas par perspektīvajām izmaiņām un tendencēm attiecīgajā tirgus segmentā.

Atkarībā no klienta vēlmēm, mūsu firma slēdz dažāda veida līgumus: vienreizēja rakstura, īstermiņa un ilgtermiņa preču piegādes līgumus. Ilgtermiņa preču piegādes līgumi var tikt slēgti pat par visu nākošo gadu, pusgadu vai ceturksni par nemainīgi fiksētu jeb "peldošu" cenu.

Atšķirībā no augu eļļām, slēdzot līgumus par melases piegādi, rekomendējam klientiem slēgt līgumu uz tekošo sezonas gadu, jo melase ir salīdzinoši lēts produkts, kura gala cenā vairāk kā puse ir piegādes izdevumi un, ņemot vērā cukura rūpniecības sezonalitāti  (no septembra līdz janvārim), klientam daudz izdevīgāk ir saņemt salīdzinoši lētu produktu par fiksētu gada cenu gada garumā.

http://www.fediol.eu
FEDIOL - The EU Vegetable Oil and Proteinmeal Industry
 
http://www.fosfa.org/
FOSFA - The Federation of Oils, Seeds and Fats Associations
 
http://docs.cntd.ru/
Pilna GOSTu bibliotēka

 

PAR MUMS

Uzņēmums
Pieredze

PRODUKTI

Augu eļļas
Melase

SERVISS

Piegāde
Līgumi

CENAS

Cenas

KONTAKTI

Vadība
Kā mūs atrast

SĀKUMS

Atpakaļ uz
sākumlapu

 

AVENTO SIA, Vienības gatve 87D, Rīga, LV1004, Latvija
Tālr. 67225538, fakss 67228736, avento@food.lv