AUGU EĻĻAS PIEGĀDES LĪDERIS LATVIJĀ 

 

Mūsu kompānija SIA "Avento" ir Latvijas firma ar 100% vietējo kapitālu, kura jau nepilnus 20 gadus specializējas dažādu augu eļļu importa - eksporta piegāžu veikšanā. Mēs esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi, pērkot un pārdodot augu eļļas dažādos tirgos un reģionos.
Galvenās augu eļļu ražotājvalstis, ar kuru uzņēmumiem mēs sadarbojamies, ir Krievija, Ukraina, Moldova, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Polija, Lietuva un Igaunija.
Tādās Dienvidaustrumāzijas valstīs kā Indonēzija, Malaizija un Filipīnas, mēs iepērkam kokosriekstu un palmu eļļu, palmu oleīnu, palmu stearīnu.
Salīdzinoši nesen, salīdzinot ar augu eļļu tirdzniecību, mūsu kompānija ir sākusi nodarboties ar cukurbiešu melases (www.molasses.eu) starptautisku tirdzniecību. Daudzejādā ziņā šis produkts ir līdzīgs augu eļļām. Abu produktu transportēšanas un uzglabāšanas nosacījumi ir gandrīz vienādi. Abi tie ir pārtikas industrijas produkti, šiem abiem produktiem ir liels eksporta potenciāls.
Gandrīz visa mūsu firmas piegādātā melase ir ražota Krievijā, kas ir pasaules lielākā cukurbiešu audzētāja un lielākais cukurbiešu melases eksportētājs pasaulē.
Mūsu firmas piedāvātās produkcijas galvenie realizācijas tirgi ir Baltijas valstis, Baltkrievija, Krievija un Ukraina.
Mūsu kompānijas vārds jau sen ir labi pazīstams vadošajiem Latvijas un Baltijas pārtikas uzņēmumiem, kuri savā ražošanas procesā izmanto mūsu piegādātās izejvielas. Tādēļ varētu pat teikt, ka mūsu kompānijas attīstības izaugsme iekšējā tirgū ir atkarīga no šo uzņēmumu izaugsmes un attīstības, ietverot viņu eksportspēju.
Latvijas tirgū tiek realizēta apmēram puse no mūsu piegādātās produkcijas, otra puse tiek realizēta ārpus Latvijas, pamatā Lietuvā un Igaunijā.
Sadarbojoties ar dažādu valstu atšķirīgiem uzņēmumiem, mums ir nācies risināt visdažādākos jautājumus: iedziļināties un saprast eļļas augu audzēšanas īpatnības, pārstrādes tehnoloģiju specifiku, tās atšķirību dažādos reģionos, transportēšanas un uzglabāšanas nosacījumus u.c. ar augu eļļām saistītus jautājumus, lai varētu nodrošināt stabilu, stratēģiski pamatotu biznesu šodien un turpmāk.
Vienmēr esam gatavi sākt sadarbību ar jauniem partneriem, priecājamies par katru jaunu klientu, kurš ir izlēmis mūsu kompānijai uzticēt tik svarīgu jautājumu, kā uzņēmumam nepieciešamo izejvielu perfekta piegāde.
Mūsu filozofija - "Rūpējies par sava klienta labklājību un labklājība atnāks pie tevis!"

 

 

PAR MUMS

Uzņēmums
Pieredze

PRODUKTI

Augu eļļas
Melase
 

SERVISS

Piegāde
Līgumi
 

CENAS

Cenas
 

KONTAKTI

Vadība
Kā mūs atrast
 

SĀKUMS

Atpakaļ uz
sākumlapu

 

AVENTO SIA, Vienības gatve 87D, Rīga, LV1004, Latvija
Tālr. 67225538, fakss 67228736, avento@food.lv